Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde J Serisi Diğer İşlemler kategorisinde Aydar  tarafından oluşturulan Samsung Galaxy J7 Pro SM-J730F U3 IMEI Repair [Çözümü] başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,344 kez görüntülenmiş, 31 yorum ve 94 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı J Serisi Diğer İşlemler
Konu Başlığı Samsung Galaxy J7 Pro SM-J730F U3 IMEI Repair [Çözümü]
Konuyu başlatan Aydar 
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aydar

Aydar 

Administrator
Yönetici
Yönetici
Site Kurucusu
VIP Üye
Web siteniz
www.romindir.com
Samsung Galaxy J7 Pro SM-J730F U3 IMEI Repair [Çözümü]

Gizli içerik
Bu İçeriği Görüntülemek İçin Beğenmelisiniz. Beğendikten Sonra F5 Veya Sayfanızı Yenileyin..
Gizli içerik
Bu İçeriği Görüntülemek İçin Beğenmelisiniz. Beğendikten Sonra F5 Veya Sayfanızı Yenileyin..

Son düzenleme:

halilgsm63

Yeni Üye
Kayıtlı üye
Samsung Galaxy J7 Pro SM-J730F U3 IMEI Repair [Çözümü]

Eğer NG Sorunu varsa,
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.
Dosyayı indirip yükleyin işlem %OK

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

8.1.0 sürümünden u3 7.0 düşürüldü
Chimera ile xxx işlemi yapıldı.
Twrp yüklenerek Magisk ile root yapıldı.
Chimera son olarak patch yapıldı Sonuç olumlu.

Z3x ten yapilyormu

İzzet 

Administrator
Yönetici
Yönetici
Site Kurucusu
VIP Üye
emeğine sağlık

omurpc

Yeni Üye
Kayıtlı üye
emeğine sağlık. bişey sormak istiyorum ng sorunu nedir? ben j730 repair yaptım başarılı ama arada şebeke gidiyor ve ilk açılışta biraz geç geliyor şebeke. ng bunun ile alakalı bişe olabilirmi?

Aydar 

Administrator
Yönetici
Yönetici
Site Kurucusu
VIP Üye
Web siteniz
www.romindir.com
emeğine sağlık. bişey sormak istiyorum ng sorunu nedir? ben j730 repair yaptım başarılı ama arada şebeke gidiyor ve ilk açılışta biraz geç geliyor şebeke. ng bunun ile alakalı bişe olabilirmi?
Ng sorunu şebekede yapar ama cihazla alakalı bir durum değil chimera bu sorunu çıkardı z3x veya diğer programlara böyle bir sorun yoktu onun için.
z3x güncellemesini bekleyin şuan bu NG Sorunu herkes yaşıyor.

omurpc

Yeni Üye
Kayıtlı üye
Anladım. dönüş için teşekkür ederim. chimeria da octo da çok başarılı değil gibi z3x beklicez artık :))

Bu Konuyu Gören Kullanıcılar