Çözüldü Samsung Galaxy C7 SM-C7000 U3 8.0 Full Türkçe Dil+FRP [İlk Bizde]

wolfman89

Yeni Üye
Kayıtlı üye
Tüm işlemleri yaptığımıza rağmen olmadı.
Cihazı kargoyla bize gönderin bizede gerekli işlemleri yapalım.
kardeşim android 8 de olur bu işlem demişsin ama verdiğin link de android 7 var 8 değil ona göre android 8 deneyeyimmi bunu açıklık getireliö bu işe sana zahmet

wolfman89

Yeni Üye
Kayıtlı üye
çin yazılımı yükledim cihaza u3 ve combination dosyasını flasladım ama oem gene yok gene yok çıldırcam bu c7000 oem diywe bir şey koymamıslar yardımcı olurmusunuz yoksa telefonu kırcam

Aydar

Administrator
Yönetici
Yönetici
Site Kurucusu
VIP Üye
Web siteniz
www.romindir.com
çin yazılımı yükledim cihaza u3 ve combination dosyasını flasladım ama oem gene yok gene yok çıldırcam bu c7000 oem diywe bir şey koymamıslar yardımcı olurmusunuz yoksa telefonu kırcam
Biz Genel işlemleri yaptık!
İsterseniz cihazınızı bize gönderiniz!

aktif12

Yeni Üye
Kayıtlı üye
Samsung Galaxy C7 SM-C7000 U3 8.0 Full Türkçe Dil+FRP Kaldırma.

1- Öncelikle Aşağıda vermiş olduğum linklerden Rom yazan Romu indirip kurun.
2- Romu kurarken hata alırsanız eğer modem dosyasında veyahut cache dosyasında ( ben modem dosyasında hata aldım ) hata aldığınız dosyanın tikini kaldırıp tekrardan yazılımı flashlayın.
3- FRP yazan linkteki dosyayı indirin.
4-FRP yazan dosyada ki boot’u yükledikten sonra cihaz açıldığında otomatik adb verecek.
5- j710F modeli seçerek Reset Frp yapın
6- Start düğmesine bastıktan sonra cihaz Samsung account ekranında açılacak devam edip kurulumu tamamlayın.
7- Cihazı tekrar download mode alarak Rom yazan linkte ki indirdiğiniz full dosyadan sadece pda seçip içinde ki boot dosyasını yükleyin. ( Burada ki amaç cihazın orjinal botunun cihaza tekrardan yüklenmesi )

[Gizli içerik]
sağol

Evrim

Administrator
Yönetici
Yönetici
Site Kurucusu
VIP Üye
Teşekkürler..Emeğine sağlık usta..

Aydar

Administrator
Yönetici
Yönetici
Site Kurucusu
VIP Üye
Web siteniz
www.romindir.com
Sorununuz çözüldü mü?
Bugün gelen cihazımız işlemi OK.

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

tgc2019

Yeni Üye
Kayıtlı üye

2- Romu kurarken hata alırsanız eğer modem dosyasında veyahut cache dosyasında ( ben modem dosyasında hata aldım ) hata aldığınız dosyanın tikini kaldırıp tekrardan yazılımı flashlayın.
4-FRP yazan dosyada ki boot’u yükledikten sonra cihaz açıldığında otomatik adb verecek.
6- Start düğmesine bastıktan sonra cihaz Samsung account ekranında açılacak devam edip kurulumu tamamlayın.
7- Cihazı tekrar download mode alarak Rom yazan linkte ki indirdiğiniz full dosyadan sadece pda seçip içinde ki boot dosyasını yükleyin. ( Burada ki amaç cihazın orjinal botunun cihaza tekrardan yüklenmesi )

goood

akhan42

Yeni Üye
Kayıtlı üye

ellerine sağlık

wolfman89

Yeni Üye
Kayıtlı üye
kardeşim oem kildi yok cihazda gmail den çıkıs yapıyorum frp off düşürüyorum oraya kadar sıkıntı yok root atınca gmail giriş yapıyorum frp on moduna geçiyor telefonu aç kapa yapıyorum teledon açılmıyor frp by blocked yazısı yapıyor benim demek istediğim oem yazısını nasıl çıkarta biliriz ekran oemi açmam lazım gmail açmassam rootlu kullana biliyorum googleplay açtıkdan sonra telefon açılmıyor bir daha

Son düzenleme:

Aydar

Administrator
Yönetici
Yönetici
Site Kurucusu
VIP Üye
Web siteniz
www.romindir.com
kardeşim oem kildi yok cihazda gmail den çıkıs yapıyorum frp off düşürüyorum oraya kadar sıkıntı yok root atınca gmail giriş yapıyorum frp on moduna geçiyor telefonu aç kapa yapıyorum teledon açılmıyor frp by blocked yazısı yapıyor benim demek istediğim oem yazısını nasıl çıkarta biliriz ekran oemi açmam lazım gmail açmassam rootlu kullana biliyorum googleplay açtıkdan sonra telefon açılmıyor bir daha
Biz işlemleri rootsuz yaptık onun için zaten siz cihaza root yükleme yaparsanız cihaz zaten o duruma düşer.

Cihazı neden rootlamak istiyorsunuz?

wolfman89

Yeni Üye
Kayıtlı üye
bende zaten düşmemesi için diyorum oem kilidi bulamıyorum frp reset basit amacım frp yi tamamen kaldırmak frp resetle işim yok benim sadece oem kilini kökten kaldırmak istiyorum root atmamın sebebi ise oyunda falan lazım oluyor bazı programlarda lazım oluyor

Bu Konuyu Gören Kullanıcılar

Üst Alt